Fajkové kryštály Denicool už sú na scéne – moderná doba si žiada moderné riešenia!

You are currently viewing Fajkové kryštály Denicool už sú na scéne – moderná doba si žiada moderné riešenia!

Fajkové kryštály Denicool sú jasným a presvedčivým dôkazom toho, že aj vo svete chladného dymu napreduje vývoj míľovými krokmi. Výrobcovia potrieb pre fajčiarov sa doslova pretekajú v tom, kto z nich prinesie na trh niečo modernejšie, inovatívnejšie či zdravšie. A práve fajkové kryštály Denicool sú jedným veľmi úspešným a vydareným výsledkom tohto ich snaženia. Použitím fajkových kryštálov Denicool robí každý fajčiar dve veci – spája príjemné s užitočným. Fajkové kryštály Denicool skvalitňujú a zlepšujú zážitok fajkára, počas fajčenia však do istej miery chránia aj to najcennejšie – jeho zdravie. Čo sú to vlastne fajkové kryštály, kde sa vzali a na čo slúžia?

Záruka kvality? Takmer 90 rokov na trhu!

Spoločnosť Denicotea založil v Kolíne nad Rýnom v roku 1932 Willy Heineberg. Zo začiatku sa firma sústredila iba na výrobu držiakov na cigarety (cigaretové špičky) s patentovaným silikagelovým filtrom. Po druhej svetovej vojne sa spoločnosť presťahovala do Bergisch Gladbachu, kde rozšírila svoju produkciu o množstvo ďalších fajčiarskych potrieb. Spoločnosť Denicotea GmBH momentálne vyrába aj fajkové kryštály Denicool – jednu z najposlednejších noviniek v oblasti úpravy tabakového dymu. Nemecká kvalita a dlhoročná tradícia sú zárukou spokojnosti aj tých najnáročnejších fajkárskych autorít.

Fajkové filtračné kryštále Denicool

Fajkové kryštály Denicool – ako fungujú a čo dokážu?

Ako som už spomínal, fajkové kryštály Denicool sa používajú na úpravu a skvalitnenie tabakového dymu. V podstate slúžia ako vhodná náhrada za klasický fajkový filter a fajkový chladič. Kryštály Denicool ochladzujú tabakový dym a veľmi účinne z neho extrahujú vlhkosť. Počas fajčenia dokážu nadmieru spoľahlivo znížiť obsah vznikajúceho kondenzátu, čím robia významnú službu ako fajke, tak aj fajkárovi. Fajkové kryštály Denicool adsorbujú (viažu na seba) decht a nikotín – princíp ich fungovania je podobný, ako u fajkového filtra s aktívnym uhlím. Použitím fajkových kryštálov Denicool sa tabakový dym stáva suchší, jemnejší a lahodnejší – žiadna pachuť či škrabanie v hrdle tak fajkárovi nehrozí. Kryštály sú univerzálne použiteľné do všetkých typov fajok – primeraná veľkosť zrna nerobí problém žiadnej fajkovej hlavičke. Ich prítomnosť oceníte aj pri zafajčovaní novej drevenej fajky, kedy sa naplno dokáže prejaviť ich účinnosť.

Použitie je jednoduché – zvládne to aj začiatočník!

Je to pravda – návod na obsluhu určite potrebovať nebudete. Na dno hlavičky vašej obľúbenej fajky položíte 3-4 fajkové kryštály – záleží od jej veľkosti. Umiestnenie kryštálov blízko ústia dymovodu do tabakovej komory je veľmi dôležité. Následne fajku naplňte tabakom – zvoliť si môžete svoj preferovaný a zaužívaný spôsob. Obsah tabakovej hlavičky upravte fajkovým príborom a potiahnutím “nasucho“ vyskúšajte, či voľnému ťahu fajky nič nebráni. Ak je všetko v poriadku, môžete začať fajčiť. Tvar fajkových kryštálov a ich správne uloženie vo fajke je relevantné. To znamená, že s ich povrchom musí prísť do kontaktu čo najviac tabakového dymu, ktorý prúdi z fajkovej hlavičky do dymového kanála. Iba vtedy dokážu kryštály Denicool v plnej miere rozvinúť svoj potenciál. Čo ešte fajkové kryštály Denicool dokážu?

Fajkové filtračné kryštále Denicool

Dobrá rada stojí groš – u nás sú všetky zadarmo!

Po ukončení fajčenia vysypte zvyšky tabaku z fajky spolu s použitými kryštálmi do smetného koša. Predtým, ako uložíte použitú a vyčistenú fajku odpočívať do stojana, vložte do jej tabakovej komory pár kryštálov. Podporíte, urýchlite a uľahčíte tak jej schnutie. A ešte niečo! Fajkové kryštály Denicool počas fajčenia absolútne nemenia chuť tabaku – tohto sa fakt obávať nemusíte. Oproti fajke s filtrom je potrebný oveľa slabší ťah fajkára – fajčenie je tak hladšie a komfortnejšie. Farba fajkových kryštálov Denicool je matne číra až nepriehľadne biela, po použití sa však mení na tmavšiu hnedú . Je to jasný dôkaz ich hojnej absorpcie nebezpečných splodín horenia tabaku. Môže byť?

Fajkové kryštály Denicool – vyskúšate? Poradíme vám, kde ich vziať!

Náš overený e-shop vám na stránke smokeshop.sk teraz ponúka za mimoriadne výhodných podmienok FAJKOVÉ KRYŠTÁLY DENICOOL 60G – ekonomické balenie za veľmi príjemnú cenu. Pomer množstvo/cena/kvalita máme už dlho nastavený obzvlášť priaznivo. Na rovnakom mieste nájdete aj FAJKOVÉ KRYŠTÁLY-FAJKOVÉ FILTRE v menšom – 12g vreckovom balení, vhodnom na prenášanie a príležitostné použitie. Proste sa len preklikajte na ponuku FAJKY – PRÍSLUŠENSTVO K FAJKÁM, a máte to tam ako na dlani! O zaručenej originalite výrobku ani nezačínajme debatu. Ak teda máte odvahu trochu experimentovať a vyskúšať niečo nové – sme vám plne k dispozícii!

Článok pre vás pripravil Vojtech